• In English
 • Юлія Соколовська: Мінсоцполітики запрошує усіх охочих долучитися до розвитку системи сімейних форм виховання
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 03 жовтня 2019 року о 12:51

  Міністерство соціальної політики починає розробку Плану дій зі створення розвиненої системи сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У процесі роботи будуть враховані пропозиції всіх охочих – оскільки свої ідеї в Мінсоцполітики можна подати, заповнивши «гугл-форму» за посиланням.

  Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook повідомила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

  «Продовжуємо політику відкритості та прозорості! Ми запрошуємо усіх охочих долучитися до розвитку системи сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування! Ідеї щодо поширення практики патронату та наставництва також вітаються!» - написала Міністр.

  За словами Юлії Соколовської, найбільше в Міністерстві чекають на таку інформацію:

  • пропозиції змін до законодавства і не тільки, вирішення яких дасть можливість зменшити кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • пропозиції щодо покращення процесу усиновлення, встановлення опіки, функціонування прийомних сімей чи дитячих будинків сімейного типу;
  • будь-які інші ідеї на цю тему, які здатні змінити нинішню ситуацію на краще.

  Подати свої пропозиції може кожен охочий:

  • в електронній «гугл-формі» http://bit.ly/2oBSOQu
  • в  паперовій формі за адресою: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10.

  Термін подачі – до 1 листопада 2019 року.

  «Мета Мінсоцполітики - аби кожна дитина жила та зростала у родині чи іншій сімейній формі виховання. Її досягнення можливе  лише завдяки нашим з вами спільним зусиллям і небайдужості!» - наголосила Юлія Соколовська.