• In English
 • Юлія Лапутіна зустрілася з членами родин загиблих захисників АТО Дніпропетровщини
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 24 березня 2021 року о 17:44

  Сьогодні під час візиту до міста Дніпра Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна зустрілася з родинами загиблих захисників Дніпропетровської та Запорізької областей.

  Міністр від імені Президента України вручила орден «За мужність» III ступеня посмертно родинам захисників Дніпропетровської та Запорізької областей, які загинули на Сході, захищаючи країну.

  Юлія Лапутіна подякувала батькам за те, що виховали справжніх патріотів країни, які добровольцями пішли боронити державу і віддали найдорожче – своє життя.

  Також Юлія Лапутіна розповіла, що Міністерством нещодавно презентовано Книгу пам’яті добровольців, в яку внесені імена загиблих захисників України. Добровольці одні з перших стали на захист країни. Вони гідні вшанування пам’яті про них. І ця робота буде продовжена.

  Міністр закликала родини загиблих долучитися до роботи Ради родин загиблих при Мінветеранів і разом шукати збалансовані підходи до вирішення проблемних питань.

  Нагадуємо, Президент України своїм Указом від 12 березня 2021 року №97/2021 відзначив 67 добровольців державними нагородами, з яких 64 – посмертно.