• In English
 • Юлія Лапутіна у День Героїв зустрілася з Воїнами-добровольцями
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 23 травня 2022 року о 22:01

  У День Героїв, який щороку відзначається 23 травня, Міністр у справах ветеранів України, член Ради національної безпеки і оборони України Юлія Лапутіна відвідала добровольчий підрозділ, який обороняє Україну на південно-східному напрямку. 

  Із Захисниками Міністр обговорила поточну безпекову ситуацію. Військові розповіли, що більшість бійців їхнього підрозділу захищають Україну з 2014 року. 

  "Добровольці першими взяли до рук зброю та стали на захист України у 2014 році. Сьогодні, коли рф розпочала повномасштабний наступ, ви знову на передовій. Символічно, що ми зустрічаємося саме у цей день, адже ви – Герої для України і всього цивілізованого світу", – сказала Юлія Лапутіна.

  Вона наголосила, що Мінветеранів продовжує працювати над осучасненням засад ветеранської політики відповідно до вимог сьогодення.

  "На законодавчому рівні усім добровольцям, які брали безпосередню участь у боях, надано право отримати статус учасника бойових дій, – нагадала Юлія Лапутіна. – Крім цього, Уряд ухвалив постанову, розроблену Мінветеранів, яка унормовує поширення пільг на добровольців Сил територіальної оборони Збройних сил України та членів добровольчих формувань територіальних громад. Відтепер вони матимуть можливість отримати грошові виплати, що передбачені в разі поранення та інвалідності внаслідок військової агресії рф проти України". 

  Міністр підкреслила, що соціальні гарантії також поширюються на родини добровольців. 

  Нагадаємо, щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв на честь всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.