• In English
 • Юлія Лапутіна відвідала будівництво Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 жовтня 2023 року о 19:30

  Центр надаватиме комплекс послуг із психосоціального відновлення не лише ветеранам та їхнім сім’ям, а й постраждалому цивільному населенню.

  Нагадаємо, відновлення сучасного реабілітаційного закладу «Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення» розпочалося на місці знищеного російськими військовими Центру соціально-психологічної реабілітації населення під час окупації Київської області.

  У ході візиту до Бородянки Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна ознайомилась із планом і ходом будівництва майбутнього Центру, який спроектований за світовими стандартами та відповідатиме вимогам безпеки, відповідно до українських реалій.

  Пілотний проект на базі Бородянського центру передбачатиме сучасну модель соціально-психологічної реабілітації, а також надання юридичних, соціальних, інформаційних та інших послуг.

  «Цей Центр має стати одним із елементів загальнонаціональної інфраструктури ветеранської політики. Особливо з огляду на значну кількість ветеранів та членів їхніх сімей, якими держава опікується зараз та буде забезпечувати соціальний захист, медичну та психологічну підтримку після перемоги», – зазначила Міністр.