• In English
 • Юлія Лапутіна у Запоріжжі передала українським Захисникам FPV-дрони
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 січня 2024 року о 14:58

  Квадрокоптери, придбані власними коштами очільниці Мінветеранів, посилять боєздатність бійців Української добровольчої армії. Безпілотники з функцією “бачення від першої особи” (first person vision або view, FPV), які вкрай потрібні українським Захисникам на фронті, передала представникам добробатів Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час робочої поїздки у Запоріжжя.

  “Через призму власного бойового досвіду я чудово розумію важливість сучасного озброєння для українських Захисників і Захисниць. Його постачання має збільшуватися особливо в контексті нинішньої ситуації на фронті. І сьогодні все більше українців долучаються до забезпечення сил оборони FPV-дронами. Вірю, що в умілих руках наших воїнів вони принесуть хороший результат на полі бою. Тому робимо все, щоб допомагати наближати Перемогу України”, – зазначила очільниця Мінветеранів.

  Довідково

  FPV-дрони дають оператору можливість спостерігати за польотом від першої особи. Відео високої якості в режимі онлайн передається на екран пульта управління або на інший девайс. Такі дрони багатофункціональні, їх можна використовувати на великі відстані для ведення спостереження, розвідки та інших цілей.