• In English
 • Євгеній Горовець: Один із головних пріоритетів Міністерства юстиції – мінімізація корупційних ризиків
  Міністерство юстиції України, опубліковано 07 жовтня 2019 року о 11:06

  У Міністерстві юстиції відбулась робоча зустріч першого заступника Міністра юстиції України Євгенія Горовця та заступника Міністра юстиції Валерії Коломієць із Надзвичайним та Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.

  На початку зустрічі Євгеній Горовець наголосив, що Турецька Республіка завжди була і є надійним стратегічним партнером нашої держави, а також подякував за незмінність підтримки з боку Анкари суверенітету й територіальної цілісності України.

  Разом з тим він висловив задоволення з приводу активізації торговельно-економічної співпраці між двома країнами та відзначив, що укладання Угоди про вільну торгівлю, безумовно, сприятиме подальшому розширенню торговельно-економічної та інвестиційної співпраці.

  В ході зустрічі перший заступник Міністра юстиції України звернув увагу на те, що на сьогодні розпочато імплементацію низки важливих реформ, які сприятимуть підвищенню інвестиційної привабливості України, а також висловив щирі сподівання щодо зростання турецьких інвестицій в Україну. Крім того, він наголосив, що одним із головних пріоритетів Міністерства юстиції визначено мінімізацію корупційних ризиків.

  «Наш ідеал – це система, яка має працювати як гарний швейцарський годинник», – зазначив Євгеній Горовець.

  В свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере висловив щире захоплення стосовно прогресивної та продуктивної роботи Уряду України, а також проявив зацікавленість у активізації українсько-турецької співпраці у сфері юстиції.

  Наприкінці зустрічі сторони подякували одна одній за змістовний діалог та домовились про поглиблення співробітництва, зокрема, в сфері інвестиційної діяльності.