• In English
 • Як результат візиту Президента України до США маємо позитивні напрацювання в усіх елементах економічної співпраці, - Олексій Любченко
  Міністерство економіки України, опубліковано 06 вересня 2021 року о 13:56

  Під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко провів комплекс зустрічей з усіх сфер економічного блоку. Крім заходів за участі Президента були проведені переговори з урядовцями, представниками бізнесу та фінансовими інститутами з важливих економічних питань.

  «Таймлайн візиту був дуже насичений і нам вдалося досягти ключових домовленостей у економічному секторі. Рухаємося у кількох напрямках - посилюємо роботу з урядовими органами США у розвитку двосторонніх торгово-економічних відносин, реалізацію спільних проектів у сфері енергетики, інфраструктури, сільського господарства тощо. Також поглиблюємо співпрацю у сфері обміну податковою інформацією. З банками визначили пріоритети та подальші кроки. Наступні зустрічі вже відбудуться у вересні. Також мали зустрічі з представниками бізнес кіл, яким презентували можливості та переваги України для інвестування, реалізації спільних проектів», - підбив попередні підсумки Олексій Любченко.

  Детальніше про основні заходи за участю Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Олексія Любченко можна прочитати на сайті Мінекономіки.

  Як результат візиту Президента України до США маємо позитивні напрацювання в усіх елементах економічної співпраці, - Олексій Любченко