• In English
 • Як подати заявку на продовження чи припинення грошової допомоги без зміни даних для ВПО в Дії: інструкція
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 14 лютого 2022 року о 15:12

  8 лютого на Diia Summit презентували важливі послуги — продовження чи припинення грошової допомоги без зміни даних для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

  Сьогодні внутрішньо переміщені особи отримують грошову допомогу від держави. Але для того, щоб отримувати ці кошти, кожні пів року людина повинна принести до державного органу повний пакет документів. Навіть якщо в неї нічого не змінилося за цей час.

  «‎Тепер замість того, щоб ходити до чиновників та приносити теку тих самих паперів, можна за кілька хвилин отримати послугу на порталі Дія. Якщо у вас нічого не змінилося, досить буде в декілька кліків повідомити державу про це та заощадити час та сили на важливіші справи»‎, — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

  Як продовжити чи припинити грошову допомогу для ВПО:

  • зареєструйтеся на порталі Дія або авторизуйтеся в кабінеті громадянина;
  • у послугах виберіть Пенсії, пільги та допомога — Продовження грошової допомоги ВПО без зміни умов або Припинення грошової допомоги ВПО;
  • виберіть необхідну послугу та натисніть Подати заяву;
  • Дія автоматично підтягне всі необхідні дані;
  • коли заява буде сформована, необхідно підписати її Дія.Підписом або іншим е-підписом та надіслати.

  Покрокову інструкцію дивіться у нашому відео: https://www.youtube.com/watch?v=qj3fcbXQz7M 
  Заяву на продовження допомоги розглянуть органи соціального захисту протягом 10 днів, а на припинення — протягом дня. Про результат ми повідомимо вас листом на електронну пошту. Статус заяви можна переглянути в кабінеті громадянина на порталі Дія.

  Послугу реалізує Мінцифри спільно з Мінсоцполітики та Мінреінтеграції. Впровадження електронних послуг для ВПО на Порталі Дія реалізується в рамках проекту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні (Проект підтримки Дія)», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.