• In English
 • Я завжди був відповідальним і ніколи не боявся відповідальності, – Володимир Гройсман у Верховній Раді
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 травня 2019 року о 12:51

  Ніколи не тримався за посаду, але завжди розумів відповідальність і завжди був відповідальним. Так розпочав свій виступ у Верховній Раді України Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Три роки тому, у цій залі ви прийняли рішення підтримати мою кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра. Моїм завданням було забезпечити стабільність і не допустити кризових явищ. Рішення, які ми приймали, стосувалися того, аби досягти цих цілей. Я хочу подякувати кожному українцю за все, що ми зробили разом», – сказав Володимир Гройсман.

  Він подякував кожному народному депутату і зауважив, що попереду так само багато роботи – і передусім у контексті зміни системи ухвалення рішень у бік швидкості та ефективності, і у контексті недопущення криз в державі.

  «Я ніколи не тримався за посаду і не збираюся триматися, – сказав Володимир Гройсман. – Але я завжди був відповідальним і ніколи не боявся відповідальності. Саме відповідальність допоможе нам і в майбутньому стати сильнішими».

  Я завжди був відповідальним і ніколи не боявся відповідальності, – Володимир Гройсман у Верховній Раді