• In English
 • Я хочу, аби українці жили у безпеці, з достатком і мали впевненість у завтрашньому дні, – Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 травня 2019 року о 19:39

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман визначає своїми фундаментальними завданнями забезпечити економічну стабільність, безпеку життя українців, достаток та упевненість у завтрашньому дні. Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV, коментуючи плани брати участь у виборчій кампанії до Верховної Ради України.
  За словами Володимира Гройсмана, він ніколи не цурався відповідальності за розвиток країни і не перекладатиме її у майбутньому.
  «У мене є уява, що потрібно робити і що не потрібно робити, аби не нашкодити людям, - сказав Володимир Гройсман. – Я маю чіткий погляд на те, що може зробити українців і Україну сильнішими. Ці кроки мають бути реалізовані. Для мене важливо попросити мандат довіри у людей. І важливо, аби люди не просто повірили, а ніколи про свій вибір не пошкодували. Я буду балотуватися до парламенту зі своєю командою людей, які молоді і мають досвід, які перевірені в практиці».
  Глава Уряду наголосив, що саме чіткий план розвитку країни є ключовим і для українців, і для партнерів України – в тому числі МВФ, які наразі чекають завершення виборчих кампаній.
  «Все, що ми запропонуємо (виборцям), ми знаємо, як зробити. І це зробить Україну сильною. Це стосуватиметься усіх сфер життя. Я хочу, аби люди жили у безпеці, з достатком і мали впевненість у завтрашньому дні. Це три фундаментальні завдання», - додав Володимир Гройсман.

  Я хочу, аби українці жили у безпеці, з достатком і мали впевненість у завтрашньому дні, – Глава Уряду