• In English
 • XXІІ Київський Міжнародний борцівський турнір прийматиме рекордну кількість учасників
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 21 лютого 2018 року о 15:20

  23-25 лютого 2018 року в Київському Палаці спорту відбудеться ХХІІ Київський Міжнародний турнір з трьох видів боротьби, участь в якому підтвердили 38 держави. Разом з нашими співвітчизниками на столичних килимах глядачі побачать представників найсильніших борцівських країн,  таких як США, Іран, Азербайджан, Канада, Грузія, Японія та ін.

  Про це  21 лютого під час традиційної  прес-конференції у Мінмолодьспорту повідомив директор департаменту олімпійських видів спорту Роман Вірастюк. Він передав учасникам вітання від імені Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, який наразі перебуває у відрядженні в Кореї.

  “Маємо рекордну учать країн на нашому турнірі. До порівняння хочу сказати, що 38 країн брали участь на останньому чемпіонаті Європи. Це говорить про визнання турніру як висококласного, і як такого, що є вагомою сходинкою для підготовки спортсменів до чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських ігор”, - підкреслив Роман Вірастюк.

  Збільшився вдвічі й кількісний склад спортсменів-учасників – за звання найсильнішого змагатимуться 700 борців з усіх куточків світу.   

  Як відзначив президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв, таких масштабів вдалося досягти завдяки тому, що  Асоціація зарекомендувала себе в світі, як надійного  та гостинного партнера, а сам турнір став місцем проведення чесної боротьби та об'єктивного суддівства. 

  Тож навесні Україну чекає ще одна велика борцівська подія – 23-29 квітня Київ вперше прийматиме чемпіонат Європи серед кадетів.

  Значна частина успішності проведення змагань залежить від вкладених  ресурсів. Перший віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Ростислав Щокін розповів присутнім про організаційну складову цього спортивного свята та подякував Мінмолодьспорту за постійну підтримку Асоціації та турніру.

  За словами головного тренера збірної України з вільної боротьби Руслана Савлохова, про високий рівень змагань говорить участь у них титулованих спортсменів. Тож за два дні серед учасників вболівальники побачать і чинних олімпійських чемпіонів, і переможців та призерів чемпіонатів світу та Європи.

  Срібний призер Олімпійських ігор 2012 у Лондоні Валерій Андрійцев та срібний призер Олімпійських ігор 2016 у Ріо-де-Жанейро Жан Беленюк закликали поціновувачів спорту прийти підтримати рідну збірну. Незважаючи на те, що на українських борцях лежить подвійна відповідальність, вони переконані, що домашній турнір “синьо-жовта” команда проведе на достойному рівні.