• In English
 • Визначено молодіжних делегатів України до ООН
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 08 червня 2023 року о 20:35

  7 червня відбувся конкурсний відбір молодіжних делегатів України до ООН на період 2023-2024 років.

  Молодіжних делегатів України до ООН відбирала комісія у складі представників Мінмолодьспорту, МЗС України, Фонду родини Богдана Гаврилишина, молодіжних делегатів до ООН попередніх років.

  Міністерство у складі відбіркової комісії представляла начальниця управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Наталія Радчук.

  З вітальним словом до учасників конкурсу звернувся заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков, акцентувавши увагу, що ця програма надає молоді шанс представляти українську молодь в ООН, робити свій внесок в поширення Цілей сталого розвитку та гідно представити Україну на міжнародній арені.

  За результатами відбору комісія визначила двох переможців. Ними стали Кирило Демченко і Микола Попадюк, які представлятимуть молодь України на ГА ООН та інших заходах у рамках ООН протягом 2023-2024 років.

  На конкурс програми «Молодіжний делегат України до ООН – 2023-2024» подалася значна кількість достойних молодих людей, десять з яких було обрано до півфіналу. Серед критеріїв, за якими відбиралися заявки, високий рівень володіння англійською мовою; презентаційні навички, логічність викладення думок та зрілість суджень (на основі конкурсного відео); лідерські та організаційні навички; активна участь у молодіжній роботі. Крім того, одним із завдань при поданні заявки було зняти однохвилинне відео про те, як кандидат залучає молодь світу до підтримки України.

  Довідково

  «Молодіжний делегат України до ООН» – це всеукраїнська програма, спрямована на активізацію участі молоді в міжнародній політиці та поширенні принципів відповідальності в суспільстві, а також побудову діалогу між урядом України та молоддю.

  Програма «Молодіжний делегат України до ООН» впроваджується на сталій основі з 2014 року Фондом родини Богдана Гаврилишина у співпраці з Міністерством закордонних справ України, Міністерством молоді та спорту України в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.