• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистій зустрічі Національної паралімпійської збірної команди з плавання
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 20 серпня 2018 року о 20:25

  Сьогодні, 20 серпня,  в   аеропорту Бориспіль  відбулась урочиста зустріч  Національної паралімпійської збірної команди з плавання, яка  показала  найкращий результат серед усіх команд на чемпіонаті Європи в Дубліні.

  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко привітав від імені Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана  та Уряду  Національну збірну з блискучою перемогою, тренерів, усіх, хто допомагав і підтримував наших спортсменів з рекордним результатом,  і запевнив, що держава буде збільшувати фінансову підтримку паралімпійського  спорту.

  У заході також взяли участь президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, заступник Міністра молоді та спорту України  Микола Даневич, спортивна громадськість, вболівальники.

  Нагадаємо,  в Дубліні (Ірландія)  з 13 до 19 серпня  проходив чемпіонат Європи з плавання серед паралімпійців. Збірна України  виграла 106 медалей, з яких 33 золотих, 44 срібних і 29 бронзових, на другому місці  медального заліку чемпіонату Італія, на третьому  - Велика Британія.

  В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистій зустрічі Національної паралімпійської збірної команди з плавання В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистій зустрічі Національної паралімпійської збірної команди з плавання