• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті виставкового проекту «ГолодоМор»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 20 листопада 2018 року о 14:44

  Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті виставкового проекту «ГолодоМор» в Національному музеї історії України

  Виставка приурочена до дня пам’яті жертв Голодомору. Основа експозиції - панорамні твори відомого українського художника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Валерія Франчука, написані спеціально до цієї виставки, їх доповнюють історичні артефакти із фондів музею. Виставка реалізується спільно з учасниками освітнього проекту НМІУ «Школа музейних лідерів», створеного за підтримки Українського культурного фонду.

  На відкриття прийшло чимало відвідувачів, учасники «Школи музейних лідерів» і автор художніх робіт. В’ячеслав Кириленко подякував Валерію Франчуку, директору Національного музею історії України Тетяні Сосновській за важливу роботу і наголосив, що ця виставка є вагомим внеском в українську справу.

  «Ми повинні боротися за нашу правду весь час. Зокрема, за те, що від 2006 року, з часу ухвалення Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», вже 16 країн визнали Голодомор геноцидом українського народу, а ще десятки країн визнали це як страшну трагедію і жахливий злочин комуністичного режиму. Цієї ночі штат Північна Кароліна в США визнав Голодомор геноцидом українського народу . Ось саме ці події показують, що правда про знищення українського народу сталінським режимом поширюється світом, незважаючи на те, що всі злочини, всі документи, архіви комуністичний режим намагався приховати», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

  Як відомо, цього року Україна  вшановує   85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років.

  В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті виставкового проекту «ГолодоМор» В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті виставкового проекту «ГолодоМор»