• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Олімпійського уроку - 2018
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 01 вересня 2018 року о 18:43

  У Києві на Оболонській набережній відбувся Олімпійський урок – традиційний щорічний проект із заохочення дітей до спорту.

  Цьогорічний захід присвячено ІІІ літнім Юнацьким Олімпійським іграм, які вже на початку жовтня відбудуться в Буенос-Айресі (Аргентина).

  Учасників Олімпійського уроку привітав Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко. Урядовець побажав юним спортсменам перемог на майбутніх змаганнях і наголосив, що запорукою високих спортивних досягнень України є підтримка майбутніх спортсменів Урядом і досвідченими зірками спорту.

  Учасників спортивного свята також привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон - Сергій Бубка та інші видатні українські спортсмени.

  На Олімпійському уроці усі охочі мали можливість взяти участь у змаганнях, майстер-класах від олімпійських чемпіонів та призерів міжнародних змагань, поспілкуватися із відомими спортсменами, зробити селфі та познайомитися з юними учасниками майбутніх Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі.

  В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Олімпійського уроку - 2018 В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Олімпійського уроку - 2018 В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Олімпійського уроку - 2018