• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Міжнародного форуму до 85-х роковин Голодомору
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 22 листопада 2018 року о 13:54

  Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у  відкритті роботи Міжнародного форуму до 85-х роковин Голодомору «Україна пам’ятає, світ визнає».

  Урядовець подякував іноземним гостям, які приїхали в Україну, щоб  взяти участь у форумі, українській діаспорі за дружню і вагому підтримку. Він  наголосив, що спільна пам'ять про Голодомор робить нас сильнішими, допомагає протистояти Росії та мотивує до свободи і дає майбутнє.

   «Ці дні ми віддаємо трагічним споминам про жахливі події в Україні 1932-1933 років. Безумовно, це була спланована політична акція, правду про яку світ довідався порівняно нещодавно. Але ми хочемо, щоб міжнародне співтовариство знало, що Україна, незважаючи на усі пережиті трагедії, стає сильнішою і бореться, стримує російську агресію, захищає себе і свій суверенітет і територіальну цілісність. Але ми також захищаємо від путінської навали весь західний світ зусиллями Збройних Сил України. Саме тому ми зібралися  цими днями в Києві, саме тому ми будемо ще більше поглиблювати наші дослідження історичної правди, які пов’язані із геноцидом українського народу, ім’я якому – Голодомор», - зазначив у своєму виступі Віце-прем’єр-міністр  В’ячеслав Кириленко.

  Нагадаємо, форум триватиме 22-24 листопада у столиці, в його рамках проходить науковий симпозіум, відбудуться мистецькі акції, меморіальне засідання Верховної Ради та державні заходи за участю Президента України та керівників інших держав. Для участі в Міжнародному форумі прибули зарубіжні вчені, які досліджують Голодомор, представники освітніх, музейних, культурних установ.  У форумі візьмуть участь керівники урядів і парламентів, лідери міжнародних організацій.

   В’ячеслав Кириленко за дорученням Прем’єр-міністра очолив робочу групу з підготовки  та проведення заходів Міжнародного форуму до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років «Україна пам’ятає, світ визнає».

  В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Міжнародного форуму до 85-х роковин Голодомору