• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті конференції Української федерації учнівського спорту
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 07 грудня 2018 року о 14:30

  Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті роботи конференції Української федерації учнівського спорту та привітав від імені українського Уряду видатних юних спортсменів та їхніх тренерів з високими досягненнями у 2018 році. В’ячеслав Кириленко відзначив перемогу української збірної на Всесвітній літній Гімназіаді, на якій українські спортсмени вибороли 112 медалей (39 – золотих, 39 – срібних, 34 – бронзових) і посіли перше місце.

  В’ячеслав Кириленко наголосив, що український Уряд, профільні міністерства велику увагу зосереджують на розвиткові шкільного спорту. «У 2018 році ми започаткували Всеукраїнську Гімназіаду - це великий крок вперед. У змаганнях взяли участь понад 12 тисяч школярів різного віку, найкращі гідно виступили на міжнародній зимовій і літній Гімназіаді. Міністерство освіти і науки та Міністерство молоді та спорту останнім часом серйозно взялися за справу учнівського спорту, це справа, якою влада та Уряд повинні постійно займатись. Тому що це не тільки перемоги у спортивних змаганнях, а й здоров’я покоління, відтак радість батьків, учителів і всієї країни, а це для нас - головне», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

  В’ячеслав Кириленко побажав спортсменам подальших успіхів і досягнень. У заході також взяли участь президент Міжнародної федерації учнівського спорту Лоран Петринка, представник Міжнародної федерації учнівського спорту (ISF) Стиліанос Даскалакіс, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Української федерації учнівського спорту, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, президент Спортивної студентської спілки України, віце-президент Української федерації учнівського спорту, ректор Національного університету фізичного виховання та спорту України Євгеній Імас, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, президент Олімпійської академії України Марія Булатова та інші.

  Під час конференції відбулось нагородження переможців та призерів загального заліку за результатами змагань командної першості Гімназіади України 2018 року серед територій за групами, вручення подяк Міністерства освіти і науки України переможцям, призерам Всесвітньої літньої Гімназіади та їх тренерам.

  Нагадаємо, у 2018 році започатковано проведення Гімназіади України. До програми змагань включено 13 видів спорту: бокс, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, карате, легка атлетика, петанк, плавання, спортивна аеробіка, стрільба з лука, тхеквондо ВТФ, фехтування та шахи.

  В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті конференції Української федерації учнівського спорту В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті конференції Української федерації учнівського спорту