• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті конференції «Молодь та олімпійський рух»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 17 травня 2019 року о 13:19

  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті XІІ Міжнародної конференції молодих вчених «Молодь та олімпійський рух», що стартувала в Києві в Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

  Віце-прем’єр-міністр привітав учасників з початком роботи конференції, побажав успіху і наполегливості. У вступному слові Віце-прем’єр-міністр наголосив, що велика увага Уряду приділяється розвитку інфраструктурних проектів у сфері спорту.

  «У цьогорічному бюджеті закладено понад 200 млн грн для ремонту, реконструкції і будівництва нових палаців спорту, на створення мультифункціональних спортивних майданчиків для ігрових видів спорту також передбачене фінансування 200 млн грн, така ж сума на будівництво басейнів. Крім того, цього року стартує  ремонт спортивних залів закладів середньої освіти» , – повідомив В’ячеслав Кириленко. Він також зазначив, що у цих програмах беруть участь і місцеві громади, ведеться  спільна робота над відновленням спортивної інфраструктури країни.

  У рамках заходу Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко вручив державні нагороди – почесні звання, присвоєні Президентом України 4 травня 2019 року: завідуючій кафедри фізичної терапії та ерготерапії  Національного університету фізичного виховання і спорту України Олені Лазаревій, доцентові кафедри фізичної терапії та ерготерапії Національного університету фізичного виховання і спорту України Івану Лукасевичу, віце-президенту Федерації гандболу України Євгену Петрушевському.

  У заході також взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту Євгеній Імас, президент Міжнародної асоціації університетів фізичної культури і спорту Кайрат Закир’янов, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, заступник Міністра освіти і науки Роман Греба.

  В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті конференції «Молодь та олімпійський рух»