• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь у нагородженні найкращих українських спортсменів
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 21 грудня 2017 року о 21:30

  Сьогодні, 21 грудня, відбулась сьома щорічна церемонія нагородження спортсменів, тренерів та громадських діячів «Спортивне сузір'я України», на якій зібрались найкращі тренери, переможці та призери Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських та Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи.

  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко подякував спортсменам за високі досягнення і наголосив на важливості спортивних перемог для країни у час російської збройної агресії на  сході:

  « Не зважаючи на збройну агресію на сході країни, непросту економічну ситуацію, протягом цього року були і гарні події у житті країни. Моменти радості принесли перемоги  наших спортсменів. Велика подяка вам за ці перемоги!  Від Уряду ми будемо робити все, щоб фінансування, організаційна  підтримка для спорту і фізичної культури збільшувались, були збільшені стипендії і виплати тренерам і спортсменам, і ці виплати  були відчутні, щоб не заважаючи на складні обставини, ви відчували підтримку рідної країни», - сказав В’ячеслав Кириленко.

  Віце-прем’єр-міністр вручив нагороди за високі результати у міжнародних змаганнях в номінації «Світове визнання» Ларисі Соловйовій та Юлії Левченко (нагороду Ю.Левченко передали її тренеру).  Лариса Соловйова - перша в історії чотириразова чемпіонка Всесвітніх ігор пауерліфтингу. Раніше такий результат не підкорювався нікому. Окрім Вроцлава 2017, Лариса перемагала в Дуйсбурзі 2015, Калі 2013, Гаосюні 2009. Легкоатлетка Юлія Левченко – срібна призерка чемпіонату світу, чемпіонка юнацьких Олімпійських ігор-2014, володарка національного рекорду серед юніорів. У лютому 2017 року посіла першу сходинку на міжнародних змаганнях «Banskobystrickа latka» (Банська Бистриця, Словаччина) в стрибках у висоту. На Лондонському чемпіонаті світу 2017 року виборола срібну нагороду, покращивши особисте досягнення до 2 м 1 см.

  У заході також взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Віце-президент Національного олімпійського комітету Володимир Бринзак, Президент Національного комітету спорту інвалідів, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк. Вітали спортсменів у приміщенні  НСК «Олімпійський».

  В’ячеслав Кириленко взяв участь у нагородженні найкращих українських спортсменів