• In English
 • В’ячеслав Кириленко взяв участь у конференції «Нова українська школа - старт реформи»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 21 серпня 2018 року о 18:00

  Сьогодні, 21 серпня, Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у Всеукраїнській серпневій конференції «Нова українська школа - старт реформи» та в панельній дискусії «Нова українська школа: компетентності для життя у 21-му столітті».

  В’ячеслав Кириленко привітав учасників та наголосив на важливості впровадження концепції Нової української школи: «Ця реформа для країни є реформою номер один. Тому що після вдалої реалізації, ми отримаємо вільну людину, вільного громадянина – це головна мета. Після цього неможливі рецидиви будь-якого авторитаризму і політичні колапси, повторення колоніалізму», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

  Віце-прем’єр-міністр зазначив, що зараз ми стоїмо перед найбільшим викликом, який полягає в імплементації Закону «Про освіту» і в необхідності забезпечити перші відчутні успіхи, які дадуть додаткову мотивацію реформі і натхнення тим, хто її реалізовує, тому реформа має бути зрима – нові меблі мають бути вчасно закуплені, освітній простір має відповідати Новій українській школі, і це залежить також від дій місцевої влади.

  В’ячеслав Кириленко наголосив на необхідності докорінного реформування педагогічної освіти та підтримки Урядом зростання зарплат педагогів.

  Нагадаємо, з 1 вересня першокласники почнуть навчатися за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

  В’ячеслав Кириленко взяв участь у конференції «Нова українська школа - старт реформи» В’ячеслав Кириленко взяв участь у конференції «Нова українська школа - старт реформи»