• In English
 • В’ячеслав Кириленко вручив Премії Кабінету Міністрів України за найкращі твори для дітей та юнацтва
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 09 липня 2019 року о 15:55

  9 липня Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко вручив Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за кращі літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2018 рік. Захід відбувся у Музеї видатних діячів української культури в Києві.

  Голова Комітету з присудження Премії В’ячеслав Кириленко привітав лауреатів і наголосив на важливості  праці дитячих письменників і художників:

   «Саме ваші твори допомагають молодшому поколінню розпізнати добро і зло, в якій країні вони живуть і для яких майбутніх звершень вони народились. Ваші твори повертають  до старих істин: що треба шанувати  батьків, свою землю, свою країну. Ці цінності у ваших творах дістали одностайні позитивні відгуки  членів конкурсної комісії», – зазначив В’ячеслав Кириленко.

  Цього року в номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» нагороджено письменника Івана Андрусяка за збірку віршованих казок для дітей молодшого шкільного віку «Зайчикова книжечка» та повість-казку «Третій сніг».

  У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» урядову  Премію отримав  художник-графік Михайло Александров за художнє оформлення книги Сергія Товстенка «Ремонт Летючих Чудес».

  Премію Кабінету Міністрів в номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» отримав режисер-постановник Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського Артур Прокоп’єв за виставу «Король Лев».

  У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» нагороджено  режисера та художника-постановника Андрія Щербака за анімаційний фільм «Причинна», створений за мотивами однойменної балади Тараса Шевченка.

  Нагадаємо, Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки присуджується щороку в чотирьох номінаціях за твори, які сприяють вихованню дітей та молоді в дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

  В’ячеслав Кириленко вручив Премії Кабінету Міністрів України за найкращі твори для дітей та юнацтва В’ячеслав Кириленко вручив Премії Кабінету Міністрів України за найкращі твори для дітей та юнацтва