• In English
 • В’ячеслав Кириленко провів зустріч з Президентом міжнародної федерації спортивної боротьби Ненадом Лаловичем у рамках підготовки до чемпіонату Європи, що пройде у Києві
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 05 березня 2018 року о 14:01

  Сьогодні Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко зустрівся з  представниками  міжнародної федерації «Об’єднаного світу боротьби» (UWW) щодо підготовки до чемпіонату  Європи зі спортивної боротьби (вільна, жіноча, греко-римська) серед кадетів, що відбудеться у столиці України.

  У робочій зустрічі взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Віце-президент Національного олімпійського комітету Равіль Сафіуллін, член Виконавчого Комітету Міжнародного Олімпійського комітету, Президент «Об'єднаного світу боротьби» Ненад Лалович, Віце-Президент  «Об'єднаного світу боротьби», Президент Європейської федерації боротьби Цено Ценов.                          

     Учасники обговорили широкий спектр питань, пов’язаних з підготовкою та проведенням чемпіонату. Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко запевнив, що міжнародні спортивні змагання Україна готова провести на найвищому рівні: «Минулого року ми прийняли в Україні  цілу низку спортивних змагань  міжнародного рівня - чемпіонат  світу з хокею у дивізіоні ІА, чемпіонат Європи з боксу, чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Всі спортивні федерації поставили Україні найвищу  оцінку в цьому. І ми зробимо все можливе, щоб змагання серед кадетів чемпіонату Європи зі спортивної боротьби  відбулось  на найвищому рівні», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

  Нагадаємо, чемпіонат Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед кадетів відбудеться з 21-30 квітня у Києві (в «Палаці спорту»). Планується приїзд  880  учасників (спортсменів, тренерів, суддів) з 46 країн. На організацію запланована сума 6 458 211 (шість мільйонів чотириста п'ятдесят вісім тисяч двісті одинадцять) грн державних коштів відповідно до Єдиного календарного плану на 2018 рік. Чемпіонат Європи є єдиним відбірковим турніром до ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, що  відбудеться у жовтні цього року в Аргентині.

  В’ячеслав Кириленко провів зустріч з Президентом міжнародної федерації спортивної боротьби Ненадом Лаловичем у рамках підготовки до чемпіонату Європи, що пройде у Києві