• In English
 • В’ячеслав Кириленко провів засідання міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 17 жовтня 2018 року о 18:18

  Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко провів засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання, присвячене практиці впровадження національно-патріотичного виховання дітей та молоді в системі освіти. Захід відбувся у Національному музеї  історії України в Києві.

  «Освіта є ключовою в питанні національно-патріотичного виховання.  Освітній процес, в якому дитина перебуває від дошкілля, враховуючи базову школу, позашкільну освіту і аж  до вищої освіти, має передбачати національний  складник патріотичного виховання. Якщо в освітньому процесі не буде закладатися важливе  для  національної ідентичності країни виховання, то ніякими окремими програмами ми це не виправимо», -  наголосив Віце-прем’єр-міністр під час засідання міжвідомчої комісії.  

  Зі станом впровадження національно-патріотичного виховання в системі освіти ознайомили Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та представники Міністерства молоді  та спорту.

  Учасники засідання також обговорили  підвищення ефективності реалізації Стратегії національного-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13.10.2015 р. №580.

  За результатами засідання Міжвідомчої комісії  будуть напрацьовані урядові рішення, спрямовані на подальший розвиток системи національно-патріотичного виховання.

  Додамо, сьогодні за поданнями  Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка і Міністра освіти і науки Лілії Гриневич  Уряд  ухвалив нове положення про військово-патріотичну гру «Джура», яке передбачає належну  міжвідомчу взаємодію, що дасть можливість зробити гру цікавішою для  дітей,  мінімізувати формальний підхід.

  Як відомо, Міжвідомча комісія з питань національно-патріотичного виховання утворена згідно з постановою Кабінету Міністрів України  у 2015 р. У складі комісії -  представники  громадських патріотичних організацій України, представники Міністерства освіти і науки,  Міністерства молоді та спорту, Міністерства інформаційної політики, Міністерства культури, Міністерства фінансів, Держприкордонслужби, Державної служби з надзвичайних ситуацій,  Міністерства внутрішніх справ, Нацполіції, СБУ, народні депутати, представники  Українського інституту національної пам’яті. 

  В’ячеслав Кириленко провів засідання міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання В’ячеслав Кириленко провів засідання міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання