• In English
 • В’ячеслав Кириленко провів нараду щодо підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 11 червня 2019 року о 13:14

  Україна вдруге прийматиме чемпіонат Європи зі стрибків у воду, змагання відбудуться  5-11 серпня цього року в Києві. Сьогодні під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка відбулась нарада з питань підготовки та проведення цього року в Україні міжнародного чемпіонату Європи зі стрибків у воду, де будуть розігруватися ліцензії на Олімпійські ігри-2020 в Токіо. 

  У нараді взяли участь представники Міністерства молоді та спорту, Міністерства фінансів, Національної поліції, Державної прикордонної служби та Київської міської державної адміністрації.

  Учасники доповіли щодо стану підготовки та проведення в Україні змагань зі стрибків у воду, також обговорили  шляхи вирішення проблемних питань.

  За результатами наради напрацьовано протокол доручень, необхідних для забезпечення проведення  чемпіонату.

  Нагадаємо, згідно з рішенням Європейської ліги плавання (LEN) від 16 жовтня 2018 року Україні надано право на проведення чемпіонату Європи зі стрибків у воду. Вперше змагання такого високого рівня Україна приймала 2017 року. Тоді Чемпіонат Європи отримав високу оцінку від керівників Європейської ліги плавання LEN, учасників та гостей змагань.