• In English
 • Впродовж 2020 року фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали понад 23,5 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

  Спеціалісти структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області впродовж 2020 року видали фізичним та юридичним особам 23 686 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

  Із загальної кількості витягів 17 106 замовлено через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн, ще 5551 — через Центри надання адміністративних послуг.

  Найбільше витягів видано в Олександрійському – 4479, Петрівському – 2865, Знам’янському – 2543 районах області.

  Довідково

  Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.