• In English
 • Впродовж 2020 року фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали майже 30 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

  Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області впродовж 2020 року видали фізичним та юридичним особам 29 181 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

  Із загальної кількості витягів 22 054 видано через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн, ще 7 127 — через центри надання адміністративних послуг.

  Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано у Олександрійському (5 074), Петрівському (3 960) районах Кіровоградської області.

  Довідково

  Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.