• In English
 • Володимир Лапа обговорив із представниками АСС підвищення безпечності вітчизняних харчових продуктів

  3 червня Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа взяв участь у засіданні Комітету з питань харчової промисловості за участі Американської Торговельної Палати в Україні.

  Також у зустрічі взяв участь заступник директора Департаменту ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Артем Саєнко.

  Учасники обговорили статус нормативно-правових актів на виконання Закону України №2042 «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», зміни до процедури видачі ветеринарних документів.

  Присутні проаналізували діяльність лабораторій, уповноважених на проведення досліджень для потреб державного контролю, практичні кроки по впровадженню ризик-орієнтованого підходу для потреб санітарного контролю та основні положення законопроекту №7489 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення заходів стосовно забезпечення простежуваності».

  Сторони обговорили боротьбу з контрабандою та фальсифікацією харчових продуктів і домовилися про консолідацію зусиль в даному напрямку.

  "У разі отримання скарг споживачів щодо фальсифікованої продукції, територіальні органи Держпродспоживслужби вживатимуть всі заходи для перевірки такої продукції та її вилучення із обігу у випадку підтвердження невідповідності", - зазначив Голова Держпродспоживслужби.

  Володимир Лапа підкреслив, що Держпродспоживслужба відкрита для співпраці у напрямку забезпечення споживачів безпечними та якісними продуктами харчування та боротьби із фальсифікацією продуктів харчування.