• In English
 • Володимир Кістіон: Уряду імпонує вміння команди Укрзалізниці працювати на позитивний для держави результат
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 12 червня 2019 року о 15:53

  Укрзалізниця першою серед інших великих державних компаній сьогодні отримала Стратегію свого подальшого розвитку – системний документ, який окреслює чіткі цілі та завдання головного залізничного перевізника України. Над цим самостійно працювали Наглядова рада та оновлене Правління компанії, і результатом Уряд задоволений. Про це в ході засідання Кабінету Міністрів України казав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

  За його словами, затверджений урядовцями документ визначив чіткий вектор розвитку Укрзалізниці до 2023 року і дав розуміння, яким буде головний український залізничний перевізник через 5 років.

  «До нас почало надходити менше скарг на залізницю від бізнесу. Це говорить про ефективний діалог, про вміння команди Укрзалізниці працювати на позитивний для держави результат. І це приклад для інших державних компаній як не піаром і подвійними стандартами, а реальними справами доводити свою ефективність», – наголосив Володимир Кістіон.

  Віце-прем’єр-міністр виокремив п’ять головних завдань Укрзалізниці на короткострокову перспективу. Це своєчасне та належне забезпечення потреб економіки в перевезеннях, стабільний фінансовий стан підприємства, оновлення основних активів – вагонів перш за все, безпека перевезень та гідні умови праці для залізничників.

  Уряд, як акціонер, хоче бачити Укрзалізницю потужним перевізником європейського зразка, щоб послугами був задоволений як пересічний українець, так і бізнес. Адже від ефективності української залізниці залежить успіх роботи економіки держави», – резюмував Володимир Кістіон.