• In English
 • Володимир Кістіон у Празі зустрівся з представниками чеського бізнесу
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 11 червня 2018 року о 16:11

  Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон у Празі зустрівся з представниками чеського бізнесу й обговорив з ними актуальні питання інвестиційної співпраці.

  Володимир Кістіон коротко поінформував чеських бізнесменів про впроваджені Урядом України рішення, які лібералізували умови роботи інвесторів.

  Серед ключових він виокремив ліквідацію низки адміністративних бар’єрів, зменшення періодичності та тривалості перевірок, розширення права суб’єктів господарювання, скасування державної реєстрації іноземних інвестицій й переведення дозвільних процедур в он-лайн.

  «Нами також впроваджено електронний документообіг інтелектуальних транспортних систем, технічні стандарти і регламенти ЄС, спрощено процедуру міжнародної торгівлі та транспорту, в тому числі запроваджено механізм «єдиного вікна»», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.

  Згадав Володимир Кістіон і про дві головні антикорупційні ініціативи Уряду – закон «Маски шоу стоп» та запровадження електронної системи відшкодування ПДВ.

  «Україна за два роки видозмінилася, впроваджено чимало рішень для комфортної роботи бізнесу в Україні. Розуміємо, що не все ще гладко, але Уряд України всіляко готовий розвивати взаємовигідне торговельне й інвестиційне співробітництво, сприяти роботі чеського бізнесу на українській землі», - резюмував Віце-прем’єр-міністр.

  За його словами, загальна інвестиційна стратегія Уряду України спрямовується на подолання технологічного відставання виробництва, розвиток сучасної інфраструктури, проведення екологізації економіки, зменшення її енергоємності та розвиток новітніх ресурсозберігаючих технологій.

  Володимир Кістіон у Празі зустрівся з представниками чеського бізнесу Володимир Кістіон у Празі зустрівся з представниками чеського бізнесу