• In English
 • Володимир Кістіон: Попередні консультації з потенційними міжнародними партнерами ПАТ «МГУ» дають змогу сформувати умови конкурсу, враховуючи реальні потреби ринку
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 15 березня 2018 року о 10:31

  Відбувся другий раунд інтерв’ю з потенційними європейськими партнерами української газотранспортної системи України – представниками німецького та бельгійського операторів газотранспортної системи. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

  За його словами, до кінця березня Робоча група, яку Уряд України уповноважив провести попередні консультації з міжнародними операторами магістральних газових систем, поставила завдання Секретаріату сформувати пропозиції до умов конкурсу.

  Далі вони будуть запропоновані на розгляд Уряду для затвердження й подальшого проведення прозорого пошуку надійного міжнародного партнера для ПАТ «Магістральні газопроводи України», який гарантуватиме максимальне завантаження української труби.

  Віце-прем’є-міністр нагадав, 10 міжнародних компаній надіслали Україні свої пропозиції співпрацювати з ПАТ «МГУ». Це, зокрема, такі європейські газові консорціуми Словаччини та Італії як Eustream і Snam, Нідерландів та Франції - Gazunie та GRTgaz, компанії з Польщі – GAZsystem, Греції – Desfa, Іспанії – Reganosa, Німеччини – Verbunddnelz Gaz AG, Бельгії – Fluxys, Румунії - Transgaz.

  «Попередні консультації з міжнародними компаніями дали змогу розставити крапки над деякими «і» та можливість сформувати умови конкурсу, враховуючи реальні потреби ринку. Вдячний усім компаніям, які надіслали свої пропозиції та завітали в Україну для попередніх переговорів. Уряд України гарантує прозорість проведення конкурсу з метою пошуку надійного партнера для ПАТ «МГУ» та забезпечення транзитного майбутнього нашої держави», - резюмував Володимир Кістіон.

  Володимир Кістіон: Попередні консультації з потенційними міжнародними партнерами ПАТ «МГУ» дають змогу сформувати умови конкурсу, враховуючи реальні потреби ринку Володимир Кістіон: Попередні консультації з потенційними міжнародними партнерами ПАТ «МГУ» дають змогу сформувати умови конкурсу, враховуючи реальні потреби ринку