• In English
 • Володимир Гройсман в інтерв’ю латвійським ЗМІ: Ми вистояли завдяки силі духу нашого народу
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 березня 2019 року о 12:00

  Україна вистояла в 2014-2015 роках і зараз зростає завдяки силі духу народу і тим реформам, які впроваджуються. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю латвійським ЗМІ.

  Глава Уряду нагадав, що на початку 2014 року Україна була зубожілою країною з великими боргами, втратою 20% економіки та різними формами направленої проти неї агресії.

  «Початок реформ – це 2015 рік. З тих пір почали змінюватися всі сфери життя. Які це реформи? Повне перезавантаження сфери державного управління. Децентралізація – повна зміна системи місцевого самоврядування. Українська армія – повна реформа української армії в бік її боєздатності. Заміна «радянської» міліції на українську поліцію. Енергетична сфера. Дерегуляція – ми в 2016-2018 роках відміняли ще радянські регуляції. Очищення банківського сектору. Медицина, дороги, реформа державних компаній», – підкреслив Володимир Гройсман.

  Прем’єр-міністр зазначив, що реформи – це не те, що можна зробити сьогодні, а завтра отримати відчуття змін. «Але я не знаю держави, яка пройшла б той же шлях. Так швидко і ще й у час війни та агресії. Звісно, озираючись назад, я розумію, що ми могли б зробити більше. Але не можна повернутися у минуле. Тому треба дивитися вперед, – сказав Володимир Гройсман. – Ми непогано завершили 2018 рік, знизили інфляцію до однозначних показників. Треба далі робити реформи, і ми зможемо швидше розвиватися».

  Володимир Гройсман в інтерв’ю латвійським ЗМІ: Ми вистояли завдяки силі духу нашого народу