• In English
 • Володимир Гройсман: Утвердження духовності та віри - важлива місія українського Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 квітня 2018 року о 17:22

  Побудова сильної держави можлива лише через збереження національної культури, підтримку сімейних цінностей та духовності. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з предстоятелем Української православної церкви Київського патріархату, Патріархом Київським Філаретом. 

  «Дякую за добрий рівень діалогу. Це надзвичайно важливо, що ми розуміємо, які завдання перед нами стоять. Утвердження духовності та віри - наша важлива місія, - сказав Володимир Гройсман. -  Духовність – це фундамент і основа держави. Ми завжди будемо робити все, щоб духовність зміцнювалася, щоб дорога до храму була вільною. Ми сьогодні затвердимо новий порядок денний і сформуємо питання, які потребують обговорення».

  Патріарх Філарет подякував Главі Уряду за підтримку церкви та релігійних організацій в Україні.

  «Ми відчуваємо урядову підтримку церкви та релігійних організацій в Україні. Для нас це дуже важливо. Також хочу подякувати за вашу позицію в укріпленні сімейних цінностей в Україні. Якщо сім’ї не буде, не буде нації, і не буде держави», - наголосив предстоятель УПЦ КП.

  Володимир Гройсман: Утвердження духовності та віри - важлива місія українського Уряду