• In English
 • Володимир Гройсман привітав військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил з професійним святом
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 липня 2018 року о 09:00

   

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду України та від себе особисто вітаю військовослужбовців і цивільних працівників сил морської піхоти та морської авіації, берегової охорони та артилерії з професійним святом – Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил!

  Військово-Морські Сили Збройних Сил – передовий підрозділ української армії, на який покладене завдання щодо захисту морських рубежів нашої держави. Військовий флот України має давні та славні традиції, які сягають корінням часів Київської Русі, а в новітній історії – флоту Української Народної Республіки. Починаючи з дня проголошення незалежності України Військово-Морські Сили гідно виконують свій військовий обов’язок, вірно несуть службу Батьківщині.

  Під час окупації Автономної Республіки Крим Російською Федерацією Військово-Морські Сили Збройних Сил зазнали безпрецедентних втрат. Держава-агресор захопила десятки українських кораблів і суден, зруйнувала інфраструктуру, викрадала, шантажувала і залякувала наших військовослужбовців. Однак навіть у таких умовах військовослужбовці Військово-Морських Сил проявили відвагу та патріотизм. Уся країна бачила подвиг севастопольських курсантів, які співали Державний Гімн України перед лицем озброєного і агресивного ворога. Ці молоді люди – майбутнє нашої країни.

  Сьогодні військовослужбовці Військово-Морських Сил з честю виконують бойові завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил. Маючи досвід реальних бойових дій, Військово-Морські Сили Збройних Сил, як і інші види українського війська, продовжують модернізуватися та прогресувати. Ми не зупинимося на досягнутому і продовжимо впровадження стандартів НАТО, поки українська армія не відповідатиме всім необхідним критеріям. Упевнений, що настане час, коли ми повернемо Автономну Республіку Крим, а Військово-Морські Сили Збройних Сил повернуться на кримські військові бази.

  Дякую військовослужбовцям Військово-Морських Сил Збройних Сил за вірну службу Батьківщині та належне виконання службових обов’язків. Велика подяка усім цивільним працівникам Військово-Морських Сил за відданість справі та щоденну важку працю. Бажаю усім міцного здоров’я, злагоди, добробуту та мирного неба над головою!

  Слава Україні!                                                   Героям слава!

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 

  Володимир Гройсман привітав військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил з професійним святом