• In English
 • Володимир Гройсман привітав учасників Третьої конференції з питань реформ в Україні
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 липня 2019 року о 16:30

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав учасників Третьої щорічної конференції з питань реформ в Україні, яка цього року проходить в Торонто (Канада).

  Звертаючись до учасників зібрання, він зазначив, що ці конференції організовуються Урядом України спільно з однією з країн-партнерів і друзів нашої держави. Перша така конференція відбулась у 2017 році в Лондоні, наступна – у 2018 році в Копенгагені.

  «Я радий, що в цьому році саме уряд Канади підтримав нашу ініціативу і конференція відбувається у Торонто, – йдеться у привітальному слові Глави Уряду. – Ми запропонували тему конференції – «Незворотність змін», оскільки сьогодні Україна проходить перехідний період і важливо забезпечити сталість перетворень, яких Україна проводить зараз більше, ніж за усі роки незалежності. Не може бути жодних сумнівів – зміни, які відбуваються в Україні сьогодні, мають бути продовжені й стати незворотними. Від цього залежить перспектива побудови сильної та успішної України. Незважаючи на низку зовнішніх і внутрішніх викликів, упродовж останніх років Україна впевнено рухається шляхом глибоких і структурних реформ, які вже допомогли досягти макроекономічної стабільності та повернути позитивну динаміку розвитку української економіки:

  • валовий внутрішній продукт демонструє стабільне зростання вже 12 кварталів поспіль;
  • зростає обсяг капітальних інвестицій та надходжень до бюджету країни;
  • системно зменшується державний борг;
  • триває найбільша за всю історію країни розбудова та модернізація інфраструктурних та виробничих об’єктів;
  • успішно просувається реформа децентралізації;
  • розпочались давно очікувані реформи в соціальній сфері, у сфері забезпечення верховенства права;
  • розбудова української армії на засадах стандартів НАТО».

  Володимир Гройсман наголосив, що дієва підтримка міжнародних партнерів надзвичайно важлива для України на цьому шляху. «Канада є першою країною Заходу, що визнала незалежність України у 1991 році. Канада продовжує бути близьким другом та твердим союзником України у всіх зусиллях, які вона докладає задля впровадження демократичних та економічних реформ, відновлення стабільності, зміцнення безпеки та надання гуманітарної допомоги українським громадянам, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході. Міцні і глибокі зв’язки поміж Канадою та Україною тримаються також і на згуртованій канадській українській громаді, що нараховує 1,3 мільйона чоловік», – додав Прем’єр-міністр.

  Володимир Гройсман привітав учасників Третьої конференції з питань реформ в Україні