• In English
 • Володимир Гройсман під час зустрічі з Митрополитом Епіфанієм: Будемо допомагати Православній Церкві України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 липня 2019 року о 16:00

  Зараз іде процес становлення Православної Церкви України, і Уряд готовий всебічно сприяти цьому – в межах своїх можливостей і повноважень. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Предстоятелем ПЦУ, Митрополитом Епіфанієм. Зустріч відбулася з нагоди передачі у користування Церкві приміщення в центрі столиці. За планом, воно стане адміністративною будівлею. Рішення було ухвалене сьогодні, 17 липня, під час засідання Уряду.

  «Православна Церва України тепер має можливість для своєї діяльності – не тільки в храмах, а й в адміністративній будівлі. Зараз іде процес становлення Церкви, тож Уряд прийняв рішення передати приміщення, – сказав Володимир Гройсман. – Треба з боку держави і далі допомагати».

  У свою чергу Митрополит Епіфаній зазначив, що рішення Уряду і справді історичне для ПЦУ. «Це засвідчує, що Ви – людина слова. Ми маємо довгі і партнерські стосунки між державою і Церквою. За останній час зроблено багато добрих справ. Ви завжди відгукуєтеся, коли ми звертаємося за допомогою. Ви вирішуєте ті питання, які постають не тільки перед нашою Церквою, а й перед державою в цілому», – сказав Голова ПЦУ.

  Володимир Гройсман під час зустрічі з Митрополитом Епіфанієм: Будемо допомагати Православній Церкві України Володимир Гройсман під час зустрічі з Митрополитом Епіфанієм: Будемо допомагати Православній Церкві України