• In English
 • Володимир Гройсман: Моя політика – це політика реальних дій, а не пустих слів
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 квітня 2018 року о 11:15

  Впровадження масштабних реформ у державі вимагає часу, ресурсу і реальної політичної консолідації, а не пустих балачок, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу у Верховній Раді.

  «Моя політика – це політика реальних дій, а не пустих слів. Нам потрібен час, сила, політична єдність, - аби віддати борги, зробити економіку сильною і не приймати будь-яких умов, які можуть погіршити життя людей», - сказав Володимир Гройсман.

  Він наголосив, що розуміє і так само, як і звичайний громадянин, відчуває зростання цін, бачить ситуацію в дорожньому господарстві, аналізує тарифне питання, яким опікується незалежний від Уряду Регулятор - Національна комісія з питань регулювання ринку електроенергетики та комунальних послуг.

  «Мене турбує питання зростання цін. Але як ми можемо стабілізувати ціни? Є два шляхи. Адміністративне регулювання, яке ніколи не було ефективними, або наситити ринок якісною продукцією, - сказав Володимир Гройсман. – Саме тому ми плануємо сьогодні масштабні програми підтримки в агропромисловому секторі». За словами Прем’єр-міністра, реалізація програм сприятиме відновленню агровиробництва, створенню робочих місць.

  Такий самий підхід Уряд здійснює в питанні відновлення доріг, якими не опікувалися десятиліттями – «коли не було війни, і економіка була стабільною». «Якщо ви кажете, що із-за мене зруйновані дороги, то може через мене зруйнувався Радянський Союз? - сказав Глава Уряду. - Я не той, хто буде прикривати реальний стан справ. Я той, хто готовий вирішувати проблеми. І я згоден з тим, що обсяги (зробленого) недостатні. Люди все ще їздять поганими дорогами. Але якщо цим питанням опікуватися, як слід, то за 5 років ситуація зміниться. Треба реально працювати».

  Володимир Гройсман: Моя політика – це політика реальних дій, а не пустих слів