• In English
 • Володимир Гройсман: Ми заклали фундамент змін, продовження реформ змінить тренд розвитку країни
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 червня 2019 року о 10:20

  Уряд України за останні роки почав робити капітальний ремонт країни, який торкнувся всіх сфер життя, і таким чином сформував нову систему управління, яка сьогодні потребує закріплення і наповнення. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Ми почали робити капітальний ремонт країни. Ми зачепили кожну сферу життя. Але потрібен час, аби закріпити все, що напрацьовано. У нас вже є система, її потрібно наповнювати. За 3-5 років тренд розвитку буде змінено».

  Глава Уряду наголосив, що Україна має можливість стати незалежною сильною країною, регіональним лідером. «Україна – це не просто місце на карті. Це внутрішня позиція. Це не просто територія, це кожен з нас і доля кожного. Я не розумію, коли говорять, що, приміром, десь колись було краще. Але я точно знаю. Що краще тоді, коли ми вільні і знаємо, що робити, – сказав Володимир Гройсман. – У нас є величезний потенціал, аби стати регіональним лідером. Найвища цінність в державі – це кожен з нас».

  За словами Прем’єр-міністра, реалізувати цей потенціал можна – незалежно від посад, але з чітким усвідомленням власної відповідальності.

  «Я не боюсь відповідальності. Я точно знаю, що потрібно робити і в який спосіб, аби був порядок. Мені по дорозі з тими, хто може, робить і залишається при цьому людиною, – зазначив Володимир Гройсман. – Будь-яка посада – це не ціль, а засіб, інструмент, який можна використати для досягнення основної мети – зробити Україну сильною і незалежною. Де ти є – неважливо, важливо – максимально наблизити свою роботу до основної мети».


  Володимир Гройсман: Ми заклали фундамент змін, продовження реформ змінить тренд розвитку країни