• In English
 • Володимир Гройсман: Ми побудували фундамент успішної України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 серпня 2019 року о 19:44

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман називає своєю стратегічною метою успіх України, а запорука цьому процесу – послідовність змін, які вже започатковані. І саме тому діючий Уряд став першим урядом, який цивілізовано передає наступникам ті напрацювання, які є. Про це в ефірі телеканалу «Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Моя стратегічна мета – аби Україна була успішною. І я зацікавлений в тому, аби майбутній уряд був успішним. Ми чи не вперше цивілізовано передаємо те, що напрацювали, щоб продовжити зміни, які приведуть нас до успіху, – сказав Володимир Гройсман. – Ми побудували фундамент, на якому можна будувати будівлю сильної держави. Цей фундамент збудовано у непростий час. І попереду немало викликів. Але можливість ухвалювати потрібні рішення – є».

  Глава Уряду наголосив, що серед найбільш важливих перетворень, які потрібно продовжувати – реформа освіти і запровадження Нової української школи, децентралізація – аж до внесення змін до Конституції, та розбудова інфраструктури. «Ці перетворення можна удосконалювати, прискорювати. Моделі обрані. І вони дадуть результат, який відчують люди», – додав Володимир Гройсман.

  Володимир Гройсман: Ми побудували фундамент успішної України