• In English
 • Володимир Гройсман: Буду захищати освітню реформу
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 липня 2019 року о 11:00

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає запроваджені Урядом зміни в системі освіти – від дошкільної освіти і Нової української школи до розвитку профтехосвіти та вищої школи  – системним кроком на шляху зміни якості життя українців. Про це він сказав в ефірі телеканалу «1+1».

  «Освіта для мене – дуже важливе питання. Уряд запустив Нову українську школу. Цього року за стандартами НУШ навчатимуться 1 млн дітей. Ми будемо боротися за продовження реформи, і я все зроблю для того, щоб Нова українська школа процвітала», – сказав Володимир Гройсман.

  Він також наголосив, що стандарти освіти впроваджуються одночасно із змінами роботи місцевого самоуправління – децентралізацією, яка надає регіонам ресурс для розбудови мережі освітніх закладів: садочків, шкіл, училищ. За словами Глави Уряду, зараз завдання місцевої влади – у програмах розбудови територій, будівництва житла не забувати про освітню інфраструктуру, аби діти мали нормальні умови для навчання.


  Володимир Гройсман: Буду захищати освітню реформу