• In English
 • Володимир Бондаренко: Зараз створюються умови, щоб люди хотіли працювати на держслужбі і досягали результатів
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 червня 2019 року о 15:42

  У Секретаріаті Кабінету Міністрів стартував перший пілотний проект стажування студентів Української академії лідерства. Протягом тижня набуватимуть досвід студенти з 6 осередків УАЛ – Києва, Харкова, Чернівців, Львова, Полтави та Миколаєва.

  Як змінюється державна служба, які нові підходи в організації роботи Секретаріату Уряду, який вплив молодих фахівців на реформу управління – про це студентам розповів Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко.

  З часу, відколи Володимир Бондаренко виграв конкурс на посаду Держсекретаря, можна помітити багато неординарних змін, які відбуваються в будівлі на Грушевського. Окрім офіційних заходів, в стінах Будинку Уряду постійно проходять виставки, зокрема, і відомих митців, запрацював BookCrossing, створено відкритий простір для спілкування – прес-кафе.

  «У мене задача – створити такі умови, щоб людина, провівши ефективно робочий день, ще мала сили і натхнення піти в кіно, театр тощо. І прийти з новими емоціями, натхненням на наступний день на роботу», – поділився про мотиваційні плани Володимир Бондаренко і додав, що зараз створюються умови для того, щоб люди хотіли працювати на державній службі, привносили зміни і досягали результатів.

  Володимир Бондаренко: Зараз створюються умови, щоб люди хотіли працювати на держслужбі і досягали результатів Володимир Бондаренко: Зараз створюються умови, щоб люди хотіли працювати на держслужбі і досягали результатів Володимир Бондаренко: Зараз створюються умови, щоб люди хотіли працювати на держслужбі і досягали результатів