• In English
 • Володимир Бондаренко вручив нагороди працівникам Урядового контактного центру
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 травня 2019 року о 12:59

  Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко вручив урядові відзнаки та цінні подарунки працівникам державної установи «Урядовий контактний центр» з нагоди десятиріччя його створення.

  Володимир Бондаренко наголосив на професіоналізмі всієї команди Центру, яка була нагороджена почесною грамотою Кабінету Міністрів.

  За його словами, це лише невеличка частина того, яким чином можна відзначити  «терпіння та фанатизм до справи» працівників державної установи.

  «Якби не було такого колективу  – будь-які новації не знаходили б відгуку і не реалізовувались. Ви втілюєте новації, які Уряд запроваджує», – наголосив Володимир Бондаренко. Він підкреслив, що за 10 років своєї роботи  урядова «гаряча лінія» 1545 здобула широку популярність серед людей, адже якісно виконує покладені на неї функції – оперативне реагування на проблемні питання, порушені у телефонних та електронних зверненнях громадян.

  Нагадаємо, що 27 травня 2009 року з метою забезпечення оперативного реагування органів виконавчої влади на звернення громадян, підприємств, установ та організацій, суб’єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування та їх взаємодії під час розгляду таких звернень Уряд створив державну установу «Соціальний контактний центр». А 28 липня 2010 р. її  перейменовано на державну установу «Урядовий контактний центр».

  Володимир Бондаренко вручив нагороди працівникам Урядового контактного центру Володимир Бондаренко вручив нагороди працівникам Урядового контактного центру Володимир Бондаренко вручив нагороди працівникам Урядового контактного центру Володимир Бондаренко вручив нагороди працівникам Урядового контактного центру Володимир Бондаренко вручив нагороди працівникам Урядового контактного центру Володимир Бондаренко вручив нагороди працівникам Урядового контактного центру