• In English
 • Володимир Бондаренко: Наша мета – осучаснити та омолодити державну службу
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 червня 2018 року о 13:15

  Досвід, знання, можливість отримали студенти з 21 регіону України протягом стажування в органах державної влади. Про це учасники проекту «Державотворець» розповіли Державному секретареві Кабінету Міністрів Володимиру Бондаренку під час зустрічі в Будинку Уряду.

   Хлопці та дівчата, які здобувають освіту в різних галузях, поділились враженнями від роботи в міністерствах, службах, агентствах і навіть дали кілька порад для подальшої ефективної реформи. До слова, багатьох розчарував низький рівень заробітної плати за той обсяг роботи, яку виконують державні службовці, та ще подекуди існуючі бюрократичні процедури в органах влади.

  Володимир Бондаренко підкреслив: мета змін в державній службі - зробити так, щоб працівники були вмотивовані, в тому числі фінансово, і робили свій внесок у розвиток держави. Він нагадав про створення в десяти міністерствах та Секретаріаті Кабінету Міністрів директоратів, які запроваджуватимуть нові підходи в роботі.

  «Нова державна служба покликана розмежувати роботу над стратегією і поточну роботу», - наголосив Державний секретар і додав, що метою проекту також є осучаснення і омолодження державної служби.

  Володимир Бондаренко переконаний, що потрібно посилювати комунікацію і доносити людям про зміни, які відбуваються.

  «Донесіть натхнення, яке ви отримали за ці 7 днів, до тих місць, куди повертаєтеся», - звернувся до молодих хлопців та дівчат Державний секретар  і закликав в майбутньому приходити на роботу до державної служби, «ставати поруч і творити зміни».

   Програма візиту студентів до Будинку Уряду була насиченою. Молодь мала змогу поспілкуватися з Прем'єр-міністром.

  Не обійшлося ж, звісно, і без селфі та колективного фото. А ще не менш цікавою стала екскурсія до Музею історії урядів України.

  Керівник Української академії лідерства Роман Тичківський, переконаний, що стажування молоді в міністерствах та інших центральних органах влади – лише початок і сподівається, що з кожним роком таких наборів буде більше. Він подякував Прем’єр-міністру,  команді Секретаріату Кабінету Міністрів, зокрема, Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, за те, що «незважаючи на велику завантаженість вважаєте роботу з молоддю пріоритетом».

  Володимир Бондаренко: Наша мета – осучаснити та омолодити державну службу Володимир Бондаренко: Наша мета – осучаснити та омолодити державну службу Володимир Бондаренко: Наша мета – осучаснити та омолодити державну службу Володимир Бондаренко: Наша мета – осучаснити та омолодити державну службу