• In English
 • Володимир Бондаренко: Ми змінили формат взаємодії з громадськими інституціями
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 червня 2019 року о 16:37

  На сьогодні запропоновано більш дієвий механізм взаємодії органів виконавчої влади з громадськими інституціями. Про це сказав Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко  на зустрічі держсекретарів міністерств з головами громадських рад при органах виконавчої влади, представниками підрозділів з питань взаємодії з громадськістю органів виконавчої влади.

  Він наголосив, що посилено комунікацію з головами громадських рад шляхом залучення до цього процесу державних секретарів міністерств.

  «На сьогодні запропонований більш дієвий механізм взаємодії з державними секретарями. Інституціями, які є не політичними», – підкреслив Володимир Бондаренко і додав, що державні секретарі забезпечують діяльність апарату міністерства, стабільність і наступність у його функціонуванні, а отже, відповідно сприятимуть системній роботі з представниками громадянського суспільства постійно.  

  «Дійсно ми змінили формат взаємодії. Переформатували Раду голів громадських рад. Для нас це новий інструмент нашої з вами взаємодії, і я хочу попросити кожного з вас використати його якнайкраще», – звернувся урядовець до учасників зустрічі.

  Він закликав надавати пропозиції щодо подальшої роботи Ради голів громадських рад і наголосив, що наступна зустріч відбудеться вже за місяць.

  «Давайте перегорнемо сторінку нарікань. У нас є шанс почати будувати новий рівень взаємодії, чути один одного та бути відповідальними один перед одним», – підкреслив Володимир Бондаренко.

  Нагадаємо, що перша зустріч Державного секретаря Кабінету Міністрів, державних секретарів міністерств з головами громадських рад при органах виконавчої влади, представниками підрозділів з питань взаємодії з громадськістю органів виконавчої влади була організована Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю СКМУ. Захід зібрав близько 200 учасників.

  Володимир Бондаренко: Ми змінили формат взаємодії з громадськими інституціями Володимир Бондаренко: Ми змінили формат взаємодії з громадськими інституціями Володимир Бондаренко: Ми змінили формат взаємодії з громадськими інституціями Володимир Бондаренко: Ми змінили формат взаємодії з громадськими інституціями Володимир Бондаренко: Ми змінили формат взаємодії з громадськими інституціями Володимир Бондаренко: Ми змінили формат взаємодії з громадськими інституціями Володимир Бондаренко: Ми змінили формат взаємодії з громадськими інституціями