• In English
 • Володимир Бондаренко: Ми працюємо над ідеєю створення закритого електронного сервісу для державних службовців
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 червня 2018 року о 17:43

   Секретаріат Кабінету Міністрів України спільно з Державним агентством з питань електронного урядування України  працює над ідеєю спрощення роботи державних службовців за рахунок електронних сервісів. Про це сьогодні на конференції «Зміцнення центру Уряду в Україні: уроки країн-членів ОЕСР» сказав Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко.

  Він підкреслив, що на сьогодні Секретаріат Кабінету Міністрів своїми силами опрацьовує дуже велику кількість документів. За його словами, працівникам часто потрібно погоджувати документи між різними департаментами, службами, а для цього доводиться обходити будівлю Уряду, яка має площу 40 тис. кв. м, не один раз.

  Тому, підкреслив Володимир Бондаренко, ведеться робота над тим, щоб у державних службовців була можливість опрацьовувати документи за допомогою сучасних технологій: «У кожного з нас є смартфон, в кожного є робоче місце з комп’ютером і можна опрацьовувати документи не виходячи зі свого кабінету. В єдиному інформаційному просторі». 

  Але такі можливості будуть не лише в працівників СКМУ. Тому робота йде над створенням мережі для більш широкого кола державних службовців. «У переважної більшості є акаунт в Фейсбуці. Це відкрита мережа. А як  ідея, зараз опрацьовується, створити таку ж саму мережу для спільного опрацювання актів. Такий внутрішній фейсбук для державних службовців, внутрішнє середовище, де можна буде готувати спільні рішення, радитись, опрацьовувати пропозиції», - підкреслив Володимир Бондаренко. Він додав, що це з одного боку зменшує паперову взаємодію, що вже досягнуто значною мірою запровадженням електронної комунікації між органами, а з другого боку – прискорить погодження між різними відомствами і відповідно дозволить працювати швидше.

  Володимир Бондаренко: Ми працюємо над ідеєю створення закритого електронного сервісу для державних службовців