• In English
 • Волинські аудитори за 9 місяців цього року забезпечили відшкодування втрат на понад 51 млн грн та отримання економічного ефекту на суму 53,1 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 18 жовтня 2021 року о 10:25

  Упродовж січня – вересня 2021 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 62,4 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на 51,0 млн грн, а також унаслідок впровадження рекомендацій, наданих об’єктам контролю за результатами державних фінансових аудитів, упереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 16,3 млн грн та досягнуто економічний ефект на суму 53,1 млн гривень.

  Для належного реагування на виявлені факти фінансових порушень до правоохоронних органів передано матеріали 32 ревізій і перевірок закупівель, порушено 14 кримінальних проваджень, матеріали 9 заходів державного фінансового контролю долучено до вже відкритих кримінальних проваджень. Підозри у вчиненні кримінального правопорушення оголошено 7 службовим особам.

  За допущені фінансові порушення 54 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

  До об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано 2 заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.