• In English
 • Волинські аудитори протягом 2021 року забезпечили відшкодування втрат майже на 65 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 19 січня 2022 року о 09:55

  У січні – грудні 2021 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 128,4 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на 64,7 млн грн.

  Матеріали 36 заходів державного фінансового контролю передано до правоохоронних органів, порушено 18 кримінальних проваджень, 15 матеріалів ревізій і перевірок державних закупівель долучено до відкритих кримінальних проваджень та оголошено підозри у вчиненні кримінального правопорушення 7 службовим особам. Окрім того, за результатами перевірок, де фахівці Держаудитслужби брали участь як залучені спеціалісти, підозри у вчиненні кримінального правопорушення оголошено 4 службовим особам.

  У 3 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано такі фінансові санкції, як зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За допущені фінансові порушення 57 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності на суму штрафів 17,1 тис. грн.

  За недотримання законодавства 5 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 1 особу – до матеріальної відповідальності та 3 осіб звільнено із займаних посад.

  За результатами проведених заходів керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли
  29 управлінських рішень.

  Державними фінансовими аудитами виявлено 213 фактів неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на загальну суму 228,6 млн грн, попереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 19,3 млн грн.

  У результаті впровадження рекомендацій, наданих об’єктам аудитів, досягнуто економічного ефекту приблизно на 88 млн грн.