• In English
 • Водність Дніпра у лютому очікується в середньому на рівні 88%
  Міністерство екології та природних ресурсів України, опубліковано 31 січня 2019 року о 13:02

  Водність Дніпра у лютому очікується в середньому на рівні 88%. Саме це питання обговорювали на засіданні Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на лютий 2019 року.

  Зокрема, за прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва в лютому 2019 року очікується у середньому 790 м3/с, або 88% від норми (норма лютого – 897 м3/с), а Дністра – 66% від норми.

  Міжвідомча комісія, виходячи з гідрометеорологічної і водогосподарської обстановки у басейні Дніпра, гідрологічного прогнозу на лютий, врахувавши пропозиції всіх учасників та для забезпечення питного водопостачання населення, підтримання екологічно-безпечного стану дніпровських водосховищ, встановила оптимальний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у першій половині лютого 2019 року.

  Крім того, для забезпечення водокористувачів на нижче розташованій українській ділянці Дністра, враховуючи приплив до Дністровського водосховища, здійснюватиметься рівномірний попуск у нижній б’єф Дністровського водосховища середньодобовими витратами 120-130 м3/с.