• In English
  • Внесено зміни до перспективних планів формування тергромад двох областей, - Геннадій Зубко
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 27 березня 2019 року о 13:06

    Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Рівненської і Львівської областей. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідних постанов.

    Так, у перспективному плані формування територій громад Рівненської області уточнюється склад Дубенської, Привільненської і Повчанської громад.

    А у перспективному плані Львівської області уточнюється склад Гніздичівської та Жидачівської громад.

    Після внесення відповідних змін до перспективного плану такі громади матимуть підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом України відповідно до положень Бюджетного кодексу України.

    «Громади отримають додаткові стимули та ресурси для забезпечення сталого розвитку своїх територій в коротко- і довгостроковій перспективі», – зазначив Геннадій Зубко.