• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 липня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

  Військово-Морські Сили – стратегічно важливий вид Збройних Сил, служба в підрозділах якого, безумовно, є почесною справою для кожного, хто вирішив пов’язати власне життя з українським військом. Від самого початку російської агресії українські військові моряки героїчно виконують бойові завдання в територіальних водах України, а окремі підрозділи діють у приморських районах зони проведення Операції об’єднаних сил. Військовослужбовці Військово-Морських Сил роблять значний внесок у посилення обороноздатності України, сприяють реформуванню армії і впливають на прогрес, якого досягли українські Збройні Сили протягом останніх років.

  Одним з першорядних завдань не лише Міністерства оборони та Уряду, а й суспільства загалом, є визволення українських моряків, що знаходяться в російському полоні. На це спрямовані наші дипломатичні зусилля та всі наявні в нашому розпорядженні методи. Україна ніколи не кине напризволяще своїх бійців, людей, які захищають власну державу від ворога. Ми не зупинимося, доки не звільнимо з полону останнього українського громадянина і не повернемо всі відібрані в нас території.

  Дякую військовослужбовцям Військово-Морських Сил Збройних Сил України за відвагу і героїзм, готовність захищати свою країну, вірну службу Батьківщині!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України