• In English
 • Віталій Музиченко зустрівся з представниками громадських об’єднань пенсіонерів та ветеранів сектору оборони та правоохоронних органів з питань їх грошового та пенсійного забезпечення
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 08 вересня 2021 року о 17:24

  На виконання доручення Прем’єр - міністра України Дениса Шмигаля, заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко зустрівся з учасниками акції протесту - представниками громадських об’єднань пенсіонерів та ветеранів сектору оборони та правоохоронних органів.

  Віталій Музиченко наголосив, що, як і домовлялися на минулій зустрічі, Міністерство соціальної політики ініціювало створення міжвідомчої робочої групи під головуванням Віце-прем’єр-міністра для комплексного вирішення питання грошового та пенсійного забезпечення колишніх та нинішніх військових, працівників правоохоронних органів тощо.

  «Відповідний проект постанови зараз розроблено і погоджено центральними органами виконавчої влади. Проходить правову експертизу в Міністерстві юстиції. Ми плануємо найближчим часом подати його на розгляд Кабінету Міністрів», - зазначив заступник Міністра і додав, що, як і передбачалось, до складу групи буде включено трьох представників від громадськості.

  Віталій Музиченко пояснив, що згідно з Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсії колишнім військовослужбовцям, а також колишнім працівникам правоохоронних органів перераховуються у випадку перегляду грошового забезпечення. Наразі грошове забезпечення останній раз переглядалось у кінці 2017 року.

  «Це те, що ми хочемо обговорювати і для чого створюється робоча група», - зазначив заступник Міністра і додав, що рішення має прийматися спільно міністерствами оборони, внутрішніх справ, економіки, фінансів та соціальної політики.